Як отримати безкоштовний ssl сертифікат від comodo

Як отримати безкоштовний ssl сертифікат від comodo

Нещодавно я писав як перевести joomla 1.015 на роботу в захищеному режимі. В якості сертифікату я використовував сертифікати центру startssl.com. Безкоштовний сертифікат цього центру дуже привабливий ти що він видається одразу на 3 роки. І все було б чудово якби не виявилося що досить популярний браузер firefox відмовився від підтримки цих сертифікатів і просто їх не визнає. Тому коли заходишь на сайт через нього на екрані бачиш помилку сертифікату. Звісно сайт не відкривається і користувач одразу піде шукати інші сайти.

Ось так виглядає ця помилка:

Після довгих пошуків інформації по центрам сертифікації я зупинився на центрі видачі сертифікатів Comodo. В них є також безкоштовна версія сертифікату. Єдина незручність – він видається на 3 місяці, тому доведеться кожні 3 місяці його оновлювати.  Ця замітка допоможе не забути процес його створення та швидко оновити коли прийде час. Теперь покроково:

1. Заходимо в панель керування нашим сервером і створюємо CSR ключ для майбутнього сертифікату:

2. Зберігаємо сгенерований ключ.

3. Заходимо на сайт comodo і заповнюємо запит на отримання сертифікату.

4.  На наступному кроці обираємо e-mail для підтвердження власності домену.

5. Далі заповнюємо контактні дані і дані реєстрації якщо перший раз якщо ні то одразу переходимо на підтвердження домену. На пошту приходить лист з номером замовлення та підтвердженням.

6. Після цього можна отримати сертифікати і прописати їх у панелі керування сервером.

Все, користуємось, і не забуваємо через 3 місяці оновити сертифікат.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *